Results
Junior Cup North
Final
22.
10/04/19
19:30
Fairfield First
3 - 1
Blazing Rag (2000) First
Home Win
Semi-Final
20.
12/01/19
13:00
Tintwistle Athletic EDS
2 - 3
Blazing Rag (2000) First
Away Win
21.
05/01/19
13:30
Fairfield First
3 - 2
Tibshelf Seniors
Home Win After Extra Time (2 - 2 after 90 minutes)
Quarter-Final
16.
24/11/18
13:30
Tintwistle Athletic EDS
1 - 0
Rowsley '86 Reserves
Home Win
17.
24/11/18
13:30
Fairfield First
3 - 0
Dove Holes Reserves
Home Win
18.
24/11/18
13:30
Tibshelf Seniors
1 - 0
Hathersage First
Home Win
19.
24/11/18
13:30
Blazing Rag (2000) First
4 - 3
Whaley Bridge Athletic Reserves
Home Win After Extra Time (3 - 3 after 90 minutes)
2nd Round
15.
10/11/18
14:00
Clowne Wanderers Veterans O35's
0 - 4
Dove Holes Reserves
Away Win
8.
03/11/18
14:00
Rowsley '86 Reserves
5 - 1
Chapel Town reserves
Home Win
9.
03/11/18
14:00
Hathersage First
5 - 2
Railway (Whaley) First
Home Win
10.
03/11/18
14:00
Bakewell Town Reserves
4 - 4
Blazing Rag (2000) First
Away Win Penalties 3 - 4 (4 - 4 after 90 minutes)
11.
03/11/18
14:00
Tintwistle Athletic EDS
3 - 2
Dronfield Woodhouse Sp & Soc Club First
Home Win
12.
03/11/18
14:00
Fairfield First
6 - 3
Stoney Middleton First
Home Win
13.
03/11/18
14:00
Calver First
0 - 3
Whaley Bridge Athletic Reserves
Away Win
14.
03/11/18
14:00
Chinley First
1 - 4
Tibshelf Seniors
Away Win
1st Round
1.
06/10/18
14:00
Dronfield Town A Team (Hope Valley)
4 - 4
Dronfield Woodhouse Sp & Soc Club First
Away Win Penalties 3 - 4 (4 - 4 after 90 minutes)
2.
06/10/18
14:00
Tibshelf Seniors
5 - 2
New Tupton Ivanhoe first
Home Win
3.
06/10/18
14:00
Buxworth Reserves
0 - 4
Blazing Rag (2000) First
Away Win
4.
06/10/18
14:00
Rowsley '86 Reserves
6 - 4
Youlgrave United First
Home Win After Extra Time (3 - 3 after 90 minutes)
5.
06/10/18
14:00
Whaley Bridge Athletic Reserves
3 - 1
Darley Dale Lions First
Home Win After Extra Time (1 - 1 after 90 minutes)
6.
06/10/18
14:00
Railway (Whaley) First
8 - 0
Winster F.C.
Home Win
7.
06/10/18
14:00
Tipsy Toad FC First
2 - 3
Hathersage First
Away Win
Teams with a Bye into the next round
Bakewell Town Reserves
Bye
Calver First
Bye
Chapel Town reserves
Bye
Chinley First
Bye
Clowne Wanderers Veterans O35's
Bye
Dove Holes Reserves
Bye
Fairfield First
Bye
Stoney Middleton First
Bye
Tintwistle Athletic EDS
Bye